0Порівняння товарів
Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця: 10:00–19:00

0
Мій кошик

Проста дерев'яна лавка для преса незручна для серйозних занять атлетизмом. Вузька пряма поверхня здатна травмувати хребет, така лава не дозволяє виконувати окремі види вправ на прес.

Спеціалізовані лави для преса у тренажерних залах

У сучасних залах тренери використовують спеціалізовані тренажери, у тому числі – лавки для преса, однаково придатні для накачування м'язів живота, ніг та спини. У набір обладнання включаються статичні, динамічні тренажери, стаціонарні (для постійного повторення однієї вправи) та комбіновані лави.

У загальному вигляді лави класифікуються за кривизною основної дошки, кількістю додаткових упорів, валиків, грифів. Відгуки спортсменів високо оцінюють конструкції з похилою вигнутою дошкою брендів HouseFit, USA Style, InterAtletika, Evrotop. Сталева лавка для преса обтягнута штучною гігієнічною шкірою з додатковим шаром наповнювача.

Тренажер дозволяє виконувати:

  • підйоми тулуба, ніг (з поворотом, скороченою амплітудою);
  • скручування корпусу;
  • "велосипед";
  • силові вправи з обтяженням (тяги джгута, жима гантелей).

Силові вправи з великими навантаженнями краще виконувати на прямій дошці для тяг і жиму. Пряма лавка дає спині повний упор, розвантажує хребет, навантажує м'язи сідниць. Дошка, що регулюється по куту нахилу, дозволяє варіювати зусилля, ускладнювати вправу.

Універсальна дошка для преса: застосування в домашніх умовах

Компактність, доступна ціна доладної лави дозволяють влаштувати спортивний куточок у гуртожитку, малогабаритній квартирі, на заскленій лоджії. Універсальна конструкція, кілька регуляторів дозволяють підігнати габарити лавки під кількох користувачів. Зберігають лавку у вертикальному положенні, встановлення тренажера, регулювання кута нахилу займають 15 – 30 секунд.

При виборі лавки зверніть увагу на такі параметри конструкції, як допустима вага, габаритні розміри. Кількість можливих вправ збільшують упори віджимання (марковані іншим кольором), грифи для підтягування, м'які валики, грифи для закріплення ніг. У набір додаткових аксесуарів входять гантелі (застосовуються в жимах для додаткового обтяження корпусу), джгути (для додаткової тяги, фітнесу), штанги, приставки Скотта для біцепсів.

Як вигідно купити лаву для преса у Києві

Знайти, вибрати, купити в Києві тренажер, привезти його додому - досить клопітка справа. Інтернет-магазин «СпортМаркет» пропонує купити дошку для преса (стаціонарну, складну модель лавки) з безкоштовною доставкою по Києву, різними формами оплати за найкращою ціною.

У складському асортименті компанії представлені американські, європейські виробники тренажерів: USA Style, HouseFit, InterAtletika, Evrotop. Щоб купити лаву для преса у нашому магазині, достатньо надіслати електронну або телефонну заявку.

 
Вгору