0Порівняння товарів
Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця: 10:00–19:00

0
Мій кошик

Гребні тренажери

Провести ефективне кардіотренування вдома допоможе тренажер для веслування – універсальна конструкція для розвитку та підтримки м'язового корсету. Вирішивши купити гребний тренажер ви зможете тримати тіло у формі, працювати над посиленням витривалості та розвитком фізичних даних. Регулярні тренування - запорука загального оздоровлення організму та зміцнення імунітету. Свою назву комплекс отримав завдяки тому, що спортсмен, що сидить на ньому, імітує веслування на човні.

Види гребних тренажерів та їх ціна в Україні

Купуючи тренажер, що імітує веслування для дому, важливо визначити, якому виду обладнання віддати перевагу. І тому треба вивчити особливості кожного типу. Усі пристрої відрізняються за принципом роботи (особливостями опору). Виділяють магнітні, повітряні та водні конструкції. Розглянемо їх плюси та мінуси.  

Магнітний

Вартість цих модифікацій вища, ніж ціна механічних виробів. В основі робочих процесів лежить комбінація магнітів та опір повітря. Це більш досконалі моделі, у порівнянні з класичною механікою. Виробники заклали в них велику різноманітність програм, з яких можна вибрати оптимальну залежно від ступеня підготовки та цілей користувача. Інтенсивність навантажень залежить від ваги маховика. Важчий маховик робить хід плавнішим, а опір сильним.

Переваги

  • Наявність багатофункціональної електроніки, за допомогою якої спортсмен може контролювати рівень навантаження та показники пульсу під час занять, підраховувати витрачені калорії.
  • Електромагніт вбудованого типу дозволяє регулювати зусилля без зупинки тренувального процесу.
  • Робота цього гребного тренажера відрізняється плавністю ходу та безшумною роботою.
  • Комплекс надійний та зносостійкий, а тому довговічний.

Недоліки

Головний недолік магнітного тренажера для веслування за відгуками користувачів – його розміри. Цей снаряд перевершує за габаритами механічний аналог, що робить складною його установку за умов обмеженого простору. До мінусів також варто віднести неможливість відтворення природного гребного руху. У цьому плані повітряні моделі перевершують аналізований нами варіант. Деякі "магнітки" вимагають підключення до електромережі, що також обмежує мобільність пристроїв.

Повітряний тренажер веслування

Використовуючи повітряні тренажери у веслуванні, ви складете про них своє власне враження. Експерти у цьому питанні неоднозначні. Одні впевнено заявляють про переваги цього обладнання перед іншими видами. А інші «топлять» його у вир недоліків. Наведемо свої аргументи.

Переваги

  • Опір повітряних мас зростає пропорційно швидкості рухів користувача, що працює під час тренування. Чим швидше та інтенсивніше рухається спортсмен, тим більше сили докладає для виконання вправ. Це означає, що під час тренування людина може регулювати рівень навантаження.
  • Гармонійне розподілення навантаження на всі ділянки тіла. При заняттях на гребному тренажері добре опрацьовується м'язовий корсет верхньої та нижньої частини тулуба.
  • Під час занять зміцнюється серцево-судинна система, спалюються калорії. Універсальний снаряд може легко замінити одразу кілька тренажерів.
  • Зустрічаються не тільки компактні версії, що не займають багато місця, але і такі моделі, які можна складати для зберігання.

Недоліки

  • Найгучніші версії з усього модельного ряду. Звук роботи пристрою схожий на роботу електровентилятора. Заглушити його можна, слухаючи музику в навушниках, причому досить голосно.
  • Після подолання заданого спортсменом опору навантаження пропадає, що загрожує періодами уповільнення-прискорення рухів. Це спричиняє нерівномірний розподіл навантаження, підвищує небезпеку травм. У реальних умовах веслування такого ефекту немає.
  • Ривок на початку гребка надмірно навантажує спину. Якщо спортсмен перебуває у справжньому човні, такого не відбувається.

Водний тренажер для веслування

Опір досягається за рахунок роботи водяного циліндра. Багато моментів схожі на повітряні модифікації, проте навантаження утворюється по-різному. Сила протидії зароджує стиск рідини у робочій камері. Ці тренажери для веслування не потребують підключення до електромережі.

Переваги

  • Не треба налаштовувати опір вручну, тому що водяна модель самостійно адаптується до особливостей дій користувача.
  • Маховик працює тихо, під час тренування чути лише легкий звук води, що переливається, що створює умови для розслаблення і релаксації.
  • Відсутність непотрібних поштовхів, ривків та інших аналогічних моментів знімає навантаження із суглобів, робить заняття комфортним для опорно-рухового апарату.
  • Повна імітація веслування на відкритому водяному просторі, наближеність до реальних умов. Комплекс компактний, не займає багато місця, може складатися, витримує вагові навантаження (до 120-150 кг).

Недоліки

Водний тренажер для веслування має лише один суттєвий недолік – його ціна є досить високою.

Особливості конструкції та функціоналу

Механізм спортивного снаряда простий. Технічно агрегат оснащений сидінням, ручкою, маховиком та рамою. Тренування нагадує імітацію веслування на човні, коли весляр:

  • сидить у плавальному засобі, дотримуючись балансу;
  • працює веслами, щоб привести човен у рух і пропливти вибраним курсом.

Напрямок руху на гребному тренажері вибирати не треба, а ось регулювати темп та силу навантаження спортсмен може самостійно. Деякі моделі оснащуються вентиляторами для імітації поривів вітру під час руху.

Залежно від модифікації інвентарю є можливість налаштування зображень на дисплеї, увімкнення відео з тренувальними сюжетами. Ви можете купити тренажер для веслування зі складною конструкцією, який можна зібрати лише за пару хвилин. Закріплені на агрегаті ролики дозволяють катати обладнання підлогою, а упори стабілізують його у потрібному місці.

Правила експлуатації тренажера, що імітує веслування

Спеціальні програми дозволяють налаштувати, відповідно до якої тренажер, що імітує веслування, використовується для розвитку сили м'язів, поліпшення тонусу, зменшення об'ємів тіла. Користувач сам вибирає час тренування, дистанцію, швидкість та інші показники.

Експлуатація дозволяється лише дорослим людям. Діти не повинні грати з технікою, щоб уникнути її псування. Якщо під час занять спортсмен відчуває нездужання, біль у грудях та інші симптоми, що насторожують, слід зупинити тренування.

Перед тим, як сісти за спортивний снаряд, треба забрати волосся. Перевага надається легкому комфортному одягу, на якому немає елементів, що звисають, і фалд. Категорично не допускається перевищувати допустиму вагу спортсмена.

Чому варто купити гребний тренажер у 2023 році

Уникнути гіподинамії, набору зайвої ваги та сутулості допоможе спортивне обладнання, яке можна ставити у спортзалі та вдома. В Україні купити тренажер для веслярів пропонує наш інтернет-магазин з доставкою по Києву, відправкою в інші регіони країни. У каталозі представлені найкращі спорткомплекси від відомих виробників. Доступні консультації телефоном та в онлайн-вікні зворотного зв'язку на сайті.

Вгору