Кількість
|
Вартість
|
||
|
Баскетбол виник наприкінці 19 століття, і швидко завоював популярність у різних верствах суспільства. Динамічний вид спорту сьогодні включений до олімпійської програми, а турніри НБА та Євроліги дивляться мільйони вболівальників. Незважаючи на наявність декількох різновидів гри, обладнання залишається незмінним. Для того, щоб залишати м'яч з друзями, знадобиться майданчик з твердою поверхнею і баскетбольний щит з кільцем.
Баскетбольний щит - конструкція
Ігрові щити для баскетболу в Україні мріють тисячі шанувальників цього виду спорту. У класичному виконанні вироби, що розглядаються, мають розміри 1,8 х 1, 05 м і складаються з наступних елементів:
- щит;
- кільце;
- сітка;
- стійка.
Деякі різновиди гри, наприклад, стрітбол або 3х3, допускають використовувати обладнання без баскетбольної стійки. Виріб у такому випадку кріпиться до стіни, стовпа або іншої несучої поверхні, що забезпечує нерухомість конструкції навіть при сильних механічних впливах на неї.
Як вибрати щит для баскетболу
Збираючись купити щит для баскетболу в Києві або інших містах країни, зверніть увагу не ряд нюансів:
- цілісність конструкції;
- матеріал виготовлення.
Щити зазвичай випускаються з деревних порід, полікарбонату, скла або листового металу. Останній з перерахованих матеріалів все рідше використовується виробниками спортивного обладнання, адже він має велику масу і вимагає спеціального напилення проти корозії. Проте такі доступні за ціною баскетбольні щити ідеально підійдуть для вулиці, оскільки є антивандальними. Через низьку опірність кислотно-лужним середовищам сфера використання дерев'яних аналогів значно обмежена – їх найчастіше встановлюють у приміщеннях закритого типу, наприклад, спортзалах.
Якщо ви маєте намір придбати щити баскетбольний для дітей, то найкраще вибрати оргскло. Цей матеріал найчастіше використовують професійні спортсмени, оскільки ризик отримання травм із таким обладнанням зведений до мінімуму. Пильну увагу зверніть на кільце – воно має бути виконане з полікарбонату або металу та надійно кріпитися до основи, тобто щита. У місці фіксації повинно бути зазорів, швів, деформацій.
Настінні щити баскетбольні
Головним критерієм для стійок залишається міцність. Від того, чи здатний цей виріб витримати вагу всієї конструкції та баскетболіста, залежить здоров'я гравців та глядачів. Як наслідок, вони виготовляються із міцних металів, виходять дуже громіздкими та дорогими. Тому непрофесійні, дитячі чи вуличні баскетбольні щити нерідко випускаються у настінному виконанні. Представлений інвентар характеризується такими перевагами:
- компактністю;
- універсальністю;
- надійністю фіксації;
- тривалим терміном експлуатації.
Настінні конструкції оснащені спеціальним кріпленням, що дозволяє швидко монтувати їх на поверхні. Вони заощаджують корисний простір приміщення (на вулиці), без проблем знімаються, легко транспортуються. Виріб став справжнім хітом продажів у сегменті спортивного інвентарю, адже він не вимагає спеціального догляду та може висіти у вибраному місці десятиліттями.
Хочете стати наступним Майклом Джорданом чи просто добре провести час із друзями – тоді вам не обійтися без баскетбольного щита. Гра, яка заслужила на визнання мільйонів любителів спорту, може з'явитися у вас вдома, привнести море яскравих емоцій та позитивних вражень.