0Порівняння товарів
Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця: 10:00–19:00

0
Мій кошик

Орбітреки для дому

Сьогодні навіть у домашніх умовах кожен охочий забуде про зайву вагу та інші проблеми з фігурою простим рішенням. Для цього вам достатньо купити орбітрек для дому.

Завдяки заняттям на цьому спортивному тренажері грамотно поєднуються відразу два навантаження - кардіо та силові, метою яких є постійне зниження ваги, тренування серця, судин, органів дихання. Безпека таких занять зведена до мінімуму, що робить їх привабливішими для покупців.

Як правильно купити орбітрек для дому

Перше, на що звертайте увагу - максимальна вага користувача, на який розрахований орбітрек, цей параметр краще вибирати з невеликим запасом.

Далі слід визначитися із системою навантаження майбутнього особистого тренера – домашнього орбітрека. Вона буває ремінна чи магнітна.

 • Ремінні тренажери коштують недорого, прості в управлінні, автономно працюють без розеток, тому доступні для широкого діапазону користувачів.
 • Магнітні моделі вважаються довговічними, практичними, безшумними в експлуатації, і зручними для щоденних занять.

Тепер потрібно вибрати систему керування орбітреком чи простими словами – спосіб регулювання видів навантаження. Їх лише два. Це ручний та електромагнітний види.

У випадку з першим, пояснення зайві, а ось другий передбачає роботу з вбудованим дисплеєм, а також налаштуванням всіх наявних параметрів під кожного конкретного користувача, що дуже важливо і найбільше завбачливо в питанні як вибрати орбітрек для дому. З ним з'являється можливість підбору кілометражу, швидкості, часового проміжку, кількості витрачених калорій та інших не менш цінних показників.

Електромагнітний орбітрек чітко контролюватиме ваш пульс, частоту дихання, ви вчасно дізнаєтеся про перевищення цих важливих для здоров'я та самопочуття характеристик, правильно організуєте спортивне тренування та заняття для ефективного схуднення.

Займатися на спортивному еліпсоїді – орбітрці для дому – задоволення для вас та загибель для зайвої ваги!

Кому підійде такий тренажер для дому

Цей домашній тренажер буде справжньою зброєю проти зайвої ваги, млявості, нудьги та сірої одноманітності, допомагаючи жити цікаво, без хвороб, а найголовніше з бездоганною фігурою, що викликає суцільний потік заздрощів у всіх друзів без винятку!

Навіть пенсіонерам підійдуть ці тренажери, здатні відстрочити старість, подарувати повноцінне, енергійне, насичене життя, сповнене вражень та яскравих емоцій у постійному русі!

Переваги домашніх орбітреків

 • Всі еліптичні тренажери відрізняються необхідною компактністю, тому ідеальні для домашнього використання навіть у найскромніших житлових апартаментах.
 • Деякі види орбітреків оснащені регулюванням довжини кроку, що важливо, наприклад для суглобів, що страждають захворюваннями, що обмежують амплітуду рухів. Який орбітрек купити для дому, вирішувати, звичайно, тільки вам, але користь від нього перевершить усі очікування.
 • Вам відкриваються широкі можливості комбінування видів тренувальних процесів. Тобто ви зможете включати в роботу тільки верхню або нижню частини тіла, залежно від їх стану та отриманого напередодні навантаження.
 • Важливим плюсом домашніх орбітреків вважається відсутність шкідливого надмірного навантаження на хребетний стовп і суглобові тканини при виконанні вправ.
 • Продумана функціональність і простота управління свідчать на користь цих тренажерів, щоб ви легко зорієнтувалися якийсь орбітрек вибрати для дому з метою стабільного схуднення та оптимального навантаження у заняттях.

Купити домашній орбітрек у Києві

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору орбітрека, ми завжди раді відповісти на них. У нас працюють досвідчені консультанти, здатні порадити, як правильно вибрати найкращий і компактний орбітрек, а також купити орбітрек у Києві з урахуванням відгуків вдячних покупців , які одного разу зробили свій вибір на нашу користь.

Наші оператори працюють уважно, шанобливо ставляться до кожного, надають за бажанням клієнтів рейтинги найбільш затребуваних домашніх орбітреків , які ми доставляємо швидко Києвом та всім регіонам України. Для нас репутація – не пустий звук чи рекламний хід.

Ми працюємо для вас, допомагаємо грамотно визначатися з вибором найбільш якісної та функціональної моделі, здатної принести очікуваний ефект у короткий термін експлуатації!

Часті питання про орбітреки для дому

Найпопулярніші бренди орбітреків для дому

 • Орбітреки для дому HouseFit;
 • Орбітреки для дому Hop-Sport;
 • Орбітреки для дому Proxima Fitness.

Орбітреки для дому: види

 • Механічні орбітреки для дому;
 • Магнітні орбітреки для дому;
 • Електромагнітні орбітреки для дому.

Яка ціна на орбітреки для дому?

Ціна орбітрека для дому з каталогу нашого інтернет магазину варіюється від 6599 гривень до 49498 гривень.

Вгору