0Порівняння товарів
Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця: 10:00–19:00

0
Мій кошик

Силові тренажери

Силові тренування – ефективна методика нарощування м'язової маси, збільшення сили та витривалості. Щоб досягти бажаних результатів у короткий термін, під час проведення занять потрібно обов'язково використовувати спеціальне устаткування. Сучасні силові тренажери дозволяють впливати на м'язовий корсет як ізольовано, так і комплексно. Завдяки обтяженню рухів відбувається швидкий набір м'язової маси та спалювання жирів, а тіло набуває підтягнутого та рельєфного вигляду.

Фото: універсальний силовий тренажер

Чому варто придбати силові тренажери?

Обладнання даної категорії представлене у продажу спортивними комплексами та пристроями різного призначення. Серед них є універсальні та спеціальні силові тренажери, які активно купуються як для дому, так і для залів фітнес-центрів. Високий попит на цей інвентар обумовлений безліччю факторів, головними з яких вважаються:

  1. Ретельне групове або ізольоване опрацювання м'язів.
  2. Можливість тренувати силу чи просто підтримувати тіло в тонусі.
  3. Універсальність щодо підготовки користувача – підходять навіть новачкам.
  4. Точний контроль завантаження м'язів швидкого досягнення результату.
  5. Можливість на будь-яку частину тіла: спина, ноги, груди, прес, руки.

Інтернет-магазин "СпортМаркет" реалізує в Україні багатофункціональні силові тренажери провідних виробників спортивного обладнання. Звернення до нас дозволить Вам купити за привабливою ціною домашні та професійні моделі для преса та інших м'язових груп.

Фото: силові тренажери для дому та залу

Як правильно вибрати силовий тренажер

Різноманітність варіантів оснащення ускладнює пошук відповідної моделі. Бажаючим купити силовий тренажер ми рекомендуємо звернути увагу на такі критерії:

  • Ціль занять. Одні установки розраховані на базові вправи, інші – ізольоване тренування м'язів з метою вдосконалення певних частин тіла.
  • Габарити. Для домашнього використання відмінно підійде компактна та універсальна мультистанція. При оснащенні залу можна використовувати комплекси будь-якого розміру.
  • Навантаження. Визначається максимальною вагою користувача. У цьому бажано зробити запас навантаження. Для цього до власної ваги необхідно додати 10-20 кг.
  • Якість. Інвентар має бути міцним і стійким, яке рухливі елементи – надійними. Також рекомендуємо врахувати зручність регулювань та зміни ваг.
  • Комплектація. Необхідно ретельно вивчити функціонал обраної установки та уточнити можливість її вдосконалення за рахунок додаткових опцій.

Продаж силових тренажерів у Києві, з доставкою по Україні

Наша компанія постачає сучасне спортивне обладнання від Tunturi, USA Style, Hop-Sport, HouseFit, Body-Solid, InterAtletika, Zelart та інших світових виробників. В онлайн-каталозі зібрані найпопулярніші моделі професійного, напівпрофесійного та домашнього класу. Представлені у продажу силові тренажери відрізняються принципом дії – тренування з власною, вільною та вбудованою вагою. Також вони різняться між собою призначенням: спеціальні для опрацювання окремих частин тіла та універсальні.

Кожна установка має ретельно продуману конструкцію складаного, стаціонарного або розбірного типу. Обладнання має безліч регулювань та зручне розташування всіх елементів. Воно розраховане на навантаження до 350 кг, надійно захищене від корозії порошковим покриттям та здатне витримувати інтенсивну експлуатацію протягом багатьох років.

Фото: продаж силових тренажерів Київ та Україна

Види силових тренажерів

Фітнес-станція. Багатофункціональний комплекс, що забезпечує тренування відразу кількох груп м'язів. Станції мають блокову конструкцію, яка включає компоненти для виконання різних вправ: жими, батерфляй, підйоми, тяги, гіперекстензія та інші. Представлені компактними домашніми та посиленими професійними комплексами.

Лавки для преса  Є лавками на металевих опорах з м'якою дошкою, упорами та валиками. Призначені для опрацювання м'язів живота, а також вправ на ноги та спину. У продажу представлені складні, комбіновані та статичні моделі з прямою або вигнутою дошкою різної довжини. Також лави розрізняються кількістю регулювань та показником навантаження.

Лавки для жиму. Атлетичні лавки мають м'яке покриття та опори з металевого профілю. Лавки використовуються для виконання вправ на руки, прес та спину з гантелями та штангою. Лавки бувають горизонтальними та з регульованим нахилом, статичними та складними, простими та з додатковими елементами (підставки для штанги, валики для ніг та ін.).

Гіперекстензія. Тренажер для опрацювання ніг, спини та сідниць з навантаженням під власною вагою. Має металевий каркас, на якому закріплена черевна подушка та валики для упору ніг. Гіперекстензія буває похилою та горизонтальною, доладною, розбірною або стаціонарною. Деякі моделі доповнюються тримачами для штанги та іншими пристроями.

Цікавить купівля силових тренажерів на вигідних умовах? Купуйте спортивний інвентар провідних брендів у магазині «СпортМаркет» ! Ми допоможемо вибрати оптимальний варіант оснащення під будь-які завдання та забезпечимо його доставку по всій Україні.

  •  
Вгору